Skip to main content

O spoločnosti

O spoločnosti

Sme fullservisová agentúra zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti organizovania eventov, konferencií a teambuildingov. Pre našich klientov zabezpečujeme distribúciu a veľkoobchod kancelárskych potrieb, papiera, hygienických potrieb, nápojov, občerstvenia, reklamných predmetov ako aj ich výroby.

Naša spoločnosť zabezpečuje upratovanie kancelárskych priestorov, domov, bytov a žehliace služby. Máme silnú a profesionálnu divíziu zaoberajúcu sa športových a spoločenských eventov, konferencii a teambuildingov. Dodávame tiež reklamné predmety, ich potlač, výšivky a grafické návrhy. Tieto služby doplňujeme aj ďalšou tlačou, najmä veľkoplošnou, offsetovou, digitálnou, sieťotlačou, banermi, vizitkami, 3D reklamami, frézami, gravírovaním a zlatením. Pre malé aj veľké firmy vyrobíme kreatívnu reklamnú kampaň na mieru, social media marketing, vytvorenie novej značky, printy, TV spoty, rádio spoty, web design, mobilné aplikácie a iné.

Team DC Agency pozostáva z mladého kolektívu, ktorý hľadá vždy kreatívne a inovatívne riešenia, ktorých výsledkom je spokojný klient, ktorý sa k nám opäť vráti. Ku každému klientovi pristupujeme osobne a konzultujeme s ním počas celej spolupráce pre maximálny efekt každého projektu. Nerobíme túto prácu iba pre peniaze, ale pre pocit dobre odvedenej práce a pre najlepší výsledný efekt.

Oslovila Vás naša ponuka? Alebo chcete vedieť viac? Sme Vám kedykoľvek k dispozícii.

KONTAKTUJTE NÁS