Skip to main content

Hänel Rotomat pre administratívu – optimálne využitie priestoru

14 okt 2015

Hänel Rotomat pre administratívu – optimálne využitie priestoru

Stavebným prvkom sú automatizované systémy Hänel ROTOMAT a LEAN-LIFT, ktoré predstavujú technológiu najvyššej úrovne.

Aplikáciami sú výdajne náradia a meradiel, medzioperačné sklady, sklady náhradných dielov … Pre oblasť administratívy sa jedná o komplexné riešenie práce s dokumentmi a spismi.

Všetky realizácie sú prevádzané s ohľadom na dosiahnutie maximálnej ekonomickosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. Realizované systémy riešia problematiku redukcie nákladov, optimalizáciu zásob a skrátenia manipulačných časov.

V oblasti administratívy sa jedná o dosiahnutie maximálnej kapacity na minimálnom priestore s ohľadom na zachovanie požadovaného uloženia spisov a manipulácie s nimi. Zaisťujeme komplexné dodávky vrátane projektov, statických výpočtov, stavebných úprav, návrhu systému, programového vybavenia …

Pre všetky systémy je zaistený následný servis a všetky súvisiace služby.

reference_s1

Dnes sú systémy Rotomat a Lean-Lift vyrábané v troch závodoch vybavených tými najmodernejšími technológiami a exportované do celého sveta. Inovácia a výkony, dynamika a myšlienky, nové technológie a kolektívny duch urobili z firmy Hänel jedného z najvýznamnejších výrobcov skladovacích a organizačných systémov. Vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť sú vlastnosti, ktoré oceňujú všetci užívatelia systémov Hänel. Každý výrobok, ktorý opustí výrobný závod splňuje najvyššie nároky na kvalitu materiálu, mechanické prevedenie, modernú riadiacu technológiu, presvedčivý dizajn, spoľahlivý a bezpečný chod.

 

Hänel Rotomat priniesol nový rozmer do oblasti logistiky nielen v priemysle, ale i v administratíve.

Hänel Rotomat nahradil v praxi predchádzajúci postup „obsluha k produktu“ novým pojmom „tovar k obsluhe“. Hänel Rotomat zaistil zväčšenie kapacity až o 60%. Všetky tieto prednosti vedú v praxi k úspore priestoru, času a nákladov.

Variabilita a prevedenie políc umožňuje využiť Hänel Rotomat v širokom spektre aplikácií.

V oblasti administratívy sú to napr. archívy, spisovne alebo kartotéky, v priemysle operačné sklady,distribúcia alebo výdajne náradia a meradiel.


kasys_r3_c1_s1

 

 

viac info nájdete na:

www.kasys.sk  

KASYS LOGO

 

  

Súvisiace články

LOOPYBALL – najzábavnejšia forma športu na svete

Chceli by sme Vás osloviť so športovo-zábavnou novinkou LOOPYBALL, ktorú prinášame už aj do Bratislavy...

Eventy pre najnáročnejších

Pripravujeme Veľkonočné teambuildingové akcie Teambuildingové aktivity, na ktoré len tak nezabudnete. Pripravujeme tematické eventy a...

Detská mini stavebnica do vrecka – nie len na DEŇ DETÍ

Blíži sa deň detí a my máme tip na zaujímavú hračku ... Máte radi pre...

Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa