Skip to main content

Hänel Rotomat pre administratívu – optimálne využitie priestoru

14 okt 2015

Hänel Rotomat pre administratívu – optimálne využitie priestoru

Stavebným prvkom sú automatizované systémy Hänel ROTOMAT a LEAN-LIFT, ktoré predstavujú technológiu najvyššej úrovne.

Aplikáciami sú výdajne náradia a meradiel, medzioperačné sklady, sklady náhradných dielov … Pre oblasť administratívy sa jedná o komplexné riešenie práce s dokumentmi a spismi.

Všetky realizácie sú prevádzané s ohľadom na dosiahnutie maximálnej ekonomickosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. Realizované systémy riešia problematiku redukcie nákladov, optimalizáciu zásob a skrátenia manipulačných časov.

V oblasti administratívy sa jedná o dosiahnutie maximálnej kapacity na minimálnom priestore s ohľadom na zachovanie požadovaného uloženia spisov a manipulácie s nimi. Zaisťujeme komplexné dodávky vrátane projektov, statických výpočtov, stavebných úprav, návrhu systému, programového vybavenia …

Pre všetky systémy je zaistený následný servis a všetky súvisiace služby.

reference_s1

Dnes sú systémy Rotomat a Lean-Lift vyrábané v troch závodoch vybavených tými najmodernejšími technológiami a exportované do celého sveta. Inovácia a výkony, dynamika a myšlienky, nové technológie a kolektívny duch urobili z firmy Hänel jedného z najvýznamnejších výrobcov skladovacích a organizačných systémov. Vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť sú vlastnosti, ktoré oceňujú všetci užívatelia systémov Hänel. Každý výrobok, ktorý opustí výrobný závod splňuje najvyššie nároky na kvalitu materiálu, mechanické prevedenie, modernú riadiacu technológiu, presvedčivý dizajn, spoľahlivý a bezpečný chod.

 

Hänel Rotomat priniesol nový rozmer do oblasti logistiky nielen v priemysle, ale i v administratíve.

Hänel Rotomat nahradil v praxi predchádzajúci postup „obsluha k produktu“ novým pojmom „tovar k obsluhe“. Hänel Rotomat zaistil zväčšenie kapacity až o 60%. Všetky tieto prednosti vedú v praxi k úspore priestoru, času a nákladov.

Variabilita a prevedenie políc umožňuje využiť Hänel Rotomat v širokom spektre aplikácií.

V oblasti administratívy sú to napr. archívy, spisovne alebo kartotéky, v priemysle operačné sklady,distribúcia alebo výdajne náradia a meradiel.


kasys_r3_c1_s1

 

 

viac info nájdete na:

www.kasys.sk  

KASYS LOGO

 

  

Súvisiace články

Akcia na šnúrky

100 KS - 1,19€ 200 KS - 0,82€ 500 KS - 0,75€ 1000 KS -...

Aj Richard Varga … sa bavil s DC AGENCY – triatlon pre všetkých v roku 2016

Triatlon pre všetkých  Športové podujatie, ktoré spája plávanie, bicykel, beh, skvelú atmosféru a nadšencov aktívneho...

….bavíte sa s DC AGENCY

Najlepší slovenský cyklista a štvornásobný držiteľ zeleného dresu z Tour de France Peter Sagan sa vo štvrtok...

Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa